Warning: Use of undefined constant ZEE_LANG - assumed 'ZEE_LANG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt31950/domeenid/www.intrastat.ee/htdocs/wp-content/themes/zeecorporate/includes/plugins/theme_socialmedia_widget.php on line 5
Firmast | Intrastati Abi

Firmast

Intrastati Abi OÜ on spetsialiseerunud Intrastat aruannete koostamise teenuse osutamisele. Me tunneme põhjalikult aruande metoodikat ning omame pikaajalist praktilist kogemust aruannete täitmisel.

Meie ettevõtte põhiväärtused oma tegevuses on koostöö, usaldusväärsus ja asjatundlikkus.

  • Koostöö – Oleme partneriteks nii ettevõtetele kui Statistikaametile. Teeme oma klientidega tihedat koostööd, et nende aruanded saaksid koostatud ja vormistatud kõrgel tasemel. Esindame ettevõtet aruandega seotud küsimustes Statistikaameti ees ning lahendame võimalikud probleemid.
  • Usaldusväärsus – Meie kliendid võivad olla kindlad, et nende Intrastati aruandega seotud kohustused riigi ees saavad täidetud õigeaegselt ja täies mahus. Samuti pöörame tähelepanu andmekaitsele, et kaubaarvetel ja koostatud aruannetes sisalduv konfidentsiaalne äriinfo oleks kindlalt turvatud.
  • Asjatundlikkus – Omame põhjalikke teadmisi Intrastati aruande olemusest ja selle koostamise metoodikast. Meie koostatud aruanded on kvaliteetsed ja korrektsed ning aitavad Statistikaametil koostada riiklikku väliskaubandusstatistikat.